درباره ما

این مجموعه در ابتدا، در سال 1391 با در دست داشتن تنها یک محصول ( پاکت های تبلیغاتی ) پا به عرصه تولید و خدمتگزاری به صنف ساعت ایران گذاشته و در طی چند سال با یاری خداوند متعال و استفاده از تجربه خانوادگی 40 ساله در این صنف و همت و تلاش و نوع آوری در رسته لوازم جانبی و ملزومات جانبی ساعت شامل جعبه، دیس پلی، پایه، پاکت، کارت، استند و تخته شاسی های ساعت پا به دنیای تجاری و تولیدی صنف ساعت گذاشت.

همینک با در دست داشتن کارنامه ای موفق در زمینه واردات، تولید، کارآفرینی و اشتغال‌زایی در بین جوانان ایرانی و حمایت از تولید ملی به فعالیت خود ادامه داده و تمام اهداف این مجموعه گسترش تولید ملی و خدمتگزاری به اعضاء محترم صنف ساعت می‌باشد.

مجموعه تولیدی و تجاری جعبه توکلی با فضای صنعتی بالغ بر 3000 متر مربع با حجم تولید بالا و کیفیتی مناسب و در خور سلیقه صاحبان برند و اعضاء صنف در زمینه تولید جعبه، پایه، استند، دیس پلی های ساعت چوبی، لیزری، چرمی، پلاستیکی آماده عقد قرار داد و خدمتگزاری می‌باشد.

امید بر آن داریم که با یاری دولت و اتحادیه محترم، صاحبان برند و همینطور اعضاء محترم صنف مربوطه جهت حمایت از تولید ملی و کار آفرینی، ما را با انتقادات و پیشنهادات خود راهنمایی کرده تا بتوانیم هر روز بیش از پیش موفق تر در راه رسیدن به اهداف خود قدم برداریم.

لازم به ذکر است امروز با در دست داشتن بیش از 600 محصول ایرانی و خارجی مجموعه ما توانسته است به نیاز های صنف ساعت ایران خدمت رسانی شایانی انجام دهد و با توکل به خداوند متعال برای هر چه بهتر بودن در این زمینه گام بر میداریم.